Obec Horné Otrokovce
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Obec Horné Otrokovce už nebude zabezpečovať testovanie občanov

Obec Horné Otrokovce už nebude zabezpečovať testovanie občanov
  Vážení občania,   reagujúc na aktuálne uznesenia vlády a platného covid automatu, podľa ktorých sa v našom okrese počas dňa netreba preukazovať Potvrdeniami o testovaní Vám oznamujeme, že Obec...

Vážení občania,

 

reagujúc na aktuálne uznesenia vlády a platného covid automatu, podľa ktorých sa v našom okrese počas dňa netreba preukazovať Potvrdeniami o testovaní Vám oznamujeme, že Obec Horné Otrokovce už nebude zabezpečovať testovanie občanov.

 

Tých z vás, ktorí patríte do úzkej skupiny občanov, ktorá sa ešte stále potrebuje preukazovať Potvrdeniami o testovaní prosím, aby využili služby súkromných mobilných odberových miest v okolitých mestách.

V tejto chvíli nastal čas veľmi úprimne a z celého srdca poďakovať za odvedenú prácu nášmu tímu, ktorý pre vás 14 týždňov zabezpečoval testovanie.

 

Ďakujeme im, že si upravili svoj osobný čas tak, aby tu mohli byť pre nás všetkých. Boli to náročné dni, ale zvládli sme ich s vierou, že robíme dobrú vec pre vás všetkých. Ešte raz ďakujem a pevne verím, že v budúcnosti sa takáto situácia už nezopakuje. Buďte všetci zdraví!